Stop over v jihokorejském Soulu

V rámci ceny letenky máme od Korean Airlines zaplacený nocleh na letišti Incheon u Soulu. Očekávali jsme malý pokojík na přespání a místo toho jsme dostali ubytování, večeři a snídani v 4-5 hvězdičkovém obrovském hotelu. Po ubytování jsme vyrazili na večeři formou bufetu „all you can eat“. Už jsme myslím oba zažili dost velké a chutné žranice s našimi zaměstnavateli. Ty ale byly překonány. Užili jsme si syrové ryby, sushi, sašimi, saláty s krevetami, chobotničkami, sýry, grilovaná masa, čínské a korejské masové směsi, gyros, pasty a na závěr ještě parádní sladkosti v čele s mangovým dortem. Nacpaní jsme se odsunuli na shuttle bus, abychom se dopravili zpět na letiště na metro do centra města. Soul nenabízí prakticky nic zajímavého, ale chtěli jsme zajet alespoň na vyhlídkovou věž. Jelikož se nám večeře dost protáhla (ale rozhodně to za to stálo), vyhodnotili jsme na letišti, že to vlastně asi nestihneme tak, abychom se do půlnoci vrátili, a odjeli zpět na hotel.

Zachod_160712_001 Zachod_160712_002

Na hotelu jsem se zabavil studováním programů našeho záchodu. Ohřívané prkénko s možností nastavení teploty jsem nastudoval hned, stejně tak synchronní spuštění větráku s dosednutím a typy splachování. Více už mi dalo zabrat nastavení umytí dělené pro muže, ženy nebo automatické rozpoznání a nastavení proudu a teploty vody a osušení. Jen tu potřebu musí člověk udělat sám J

Za chvíli nastupujeme na dlouhý, asi 11 hodinový let do naší malé, ale pro denní život stejně bezva zemičky. Nevyměnili bychom naše 4 roční období, přístupné lesy a louky, hospůdky za Havaj ani omylem.